MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Caféstolar 15548031
nr 1554 8031
Caféstolar
6 st, omkring 1900, Thonet-stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 20:31:20
100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr